Illustration


Школа Експорту

Вартість₴ 7999

Хочете продавати за кордон, але не знаєте з чого почати? Як продавати за кордон, добре заробляти і втримати український бізнес на плаву?З чого почати?   

Про курс "Школа Експорту"

Хочете продавати за кордон, але не знаєте з чого почати? Як продавати за кордон, добре заробляти і втримати український бізнес на плаву ? З чого почати?   Скоро у вас будуть відповіді на ці питання, адже  ми запускаємо online-школу експорту  

Для кого цей курс?

🔹 для підприємців котрі працюють в b2b сегменті в Україні і прагнуть продавати на експорт 🔹 для тих, хто вже мав перші експортні поставки, але прагне вибудувати системний підхід до експорту і нарощувати об'єми🔹 для всіх хто хоче продовжити розвиватися, масштабувати свій бізнес і почати продавати на кордонні ринки.

Що ви отримаєте на курсі?

Ви освоїте стратегію і тактику виходу на експортний ринок, розвієте міфи про "нереальність" даного процесу, дізнаєтесь про особливості, плюси та мінуси виходу на зарубіжні ринки і важливі нюанси.
Найголовніше що вже під час навчання почнете комунікацію зі своїми потенційними клієнтами та почнете переговори щодо першої поставки за кордон!

Залишились питання?

Дякую!

Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

Can't send form.

Please try again later.